Jesteśmy firmą świadczącą profesjonalne usługi na terenie całej Warszawy. Jednym z naszych obszarów działania jest Bemowo czyli dzielnicą leżąca na zachodnich obrzeżach stolicy.

Dzielnica ta stale rozwija się w zakresie sportu, handlu oraz wielu innych branż i w związku z tym mamy tam do czynienia z rosnącym natężeniem ruchu drogowego. W takich warunkach nie trudno o awarie pojazdów lub stłuczki i oznacza to, że pomoc drogowa oferowana przez naszą firmę jest bardzo potrzebna. Zapewniamy szybki dostęp do takiej usługi oraz odholowujemy auto do warsztatu wskazanego przez klienta.

Zapewniamy fachowe i uczciwe podejście do każdego zlecenia. Oferujemy nie tylko holowanie, ale również dowóz paliwa czy też awaryjne uruchamianie auta i usuwanie drobnych usterek na drodze.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Reagujemy na każde wezwanie. Posiadamy nowoczesny sprzęt, dzięki któremu usuwamy skutki nawet dużych kolizji i stłuczek. Aby nas wezwać, wystarczy zadzwonić pod numer telefonu 22 398 60 23.

Wezwij pomoc drogową

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jego dostępności oraz statystyk ruchu na stronie. Klikając "Zgadzam się" potwierdzasz, że Twoja przeglądarka jest ustawiona według Twoich preferencji.

Polityka prywatności
Nie zgadzam się