Wołomin to spore miasto leżące w pobliżu Warszawy, będące stolicą powiatu wołomińskiego. Przynależność do aglomeracji warszawskiej oraz status stolicy powiatu sprawiają, że jest to spora miejscowość charakteryzująca się dużym zaludnieniem na poziomie prawie 40 tysięcy mieszkańców.

Miasto Wołomin położone jest 20 kilometrów od centrum Warszawy. Przebiega przez nie linia kolejowa do Białegostoku (w Wołominie znajdują się dwie stacje kolejowe) oraz linia międzynarodowa E75 Warszawa – Sankt Petersburg. Warto dodać, że przez Wołomin przebiegają drogi wojewódzkie 635, 628 oraz 634. Jest to więc bardzo ważny węzeł komunikacyjny.

Prezentowana miejscowość posiada wiele interesujących zabytków uwzględnionych w rejestrze zabytków województwa mazowieckiego. Są to mogiły wojenne, dom Nałkowskich, willa Laurentium oraz Kościół pw. Matki Bożej Częstochowskiej. Nie należy zapominać o licznych placówkach kulturalnych, oświatowych oraz publicznych.

Wołomin jest sporym miastem mającym wiele do zaoferowania swoim mieszkańcom oraz osobom je odwiedzającym. Jest to również ważny punkt komunikacyjny, przez który przebiegają ważne drogi i linie kolejowe. Nic więc dziwnego, że ruch drogowy w prezentowanej miejscowości jest bardzo spory. Duża liczba pojazdów oznacza duży popyt na usługi z zakresu pomocy drogowej.

Nasza firma obsługuje klientów z Wołomina, którzy potrzebują pomocy drogowej w związku z nagłą awarią lub stłuczką. Zapewniamy szybki dojazd do klienta oraz obsługę całodobową przez cały rok. Podstawą naszej oferty jest oczywiście bezpieczne i sprawne holowanie różnych typów pojazdów w miejsca wskazane przez klientów. Oprócz tego dokonujemy napraw na trasie, zajmujemy się awaryjnym uruchamianiem aut, dowozimy paliwo i udzielamy wielu innych form pomocy. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy.

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jego dostępności oraz statystyk ruchu na stronie. Klikając "Zgadzam się" potwierdzasz, że Twoja przeglądarka jest ustawiona według Twoich preferencji.

Polityka prywatności
Nie zgadzam się