Do grona obsługiwanych przez nas okolicznych miejscowości warszawskich zaliczają się Ząbki. Jest to miasto zaliczane do aglomeracji warszawskiej, położone w powiecie wołomińskim, w odległości 10 kilometrów od centrum stolicy. Przez Ząbki przebiega droga wojewódzka nr 629 (Warszawa – Ząbki – Marki) oraz krzyżują się drogi wojewódzkie 631 (Warszawa – Ząbki – Nowy Dwór Mazowiecki) i 634 (Warszawa – Ząbki – Tłuszcz). Rozbudowane i zmodernizowane drogi oraz rozwinięty transport publiczny sprawia, że na drogach można znaleźć wiele pojazdów. Wpływ na gęstość ruchu drogowego ma również liczba mieszkańców – Ząbki zamieszkuje ponad 30 tysięcy osób.

Na obszarze miejscowości Ząbki działa wiele placówek publicznych, zdrowotnych czy też oświatowych. Atrakcyjne wille, liczne zabytki oraz ciekawe wydarzenia kulturalne przyciągają wielu ludzi spoza miasta. Przecinanie się istotnych dróg sprawia, że Ząbki są ważnym węzłem komunikacyjnym.

Oczywiście w warunkach dużego zagęszczenia ruchu drogowego łatwo o dekoncentrację powodującą pojawienie się problemów, takich jak stłuczki czy też wypadki drogowe. Należy też pamiętać, że nawet bardzo dobrze zadbane samochody mogą ulec nagłej, niespodziewanej awarii na trasie.

Nasza firma zajmuje się udzielaniem fachowej pomocy we wspomnianych wyżej sytuacjach drogowych. Zatrudniamy doświadczony, wykwalifikowany personel korzystający z nowoczesnych holowników oraz wyposażenia i narzędzi. Dzięki temu zapewniamy klientom szeroki wachlarz usług obejmujących przede wszystkim odholowanie pojazdów do warsztatów i w inne miejsca wskazane przez klientów. Oprócz tego zajmujemy się uruchamianiem aut w trybie awaryjnym, naprawą drobnych usterek na trasie, dowozem paliwa i innymi formami pomocy. Każdy klient może liczyć na niedrogą, profesjonalną pomoc drogową świadczoną w trybie całodobowym przez cały rok. Obsługujemy całą Warszawę i okolice, w tym również miejscowość Ząbki.

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jego dostępności oraz statystyk ruchu na stronie. Klikając "Zgadzam się" potwierdzasz, że Twoja przeglądarka jest ustawiona według Twoich preferencji.

Polityka prywatności
Nie zgadzam się