Nasza firma obsługuje nie tylko cały obszar Warszawy, ale również okoliczne miejscowości. Jednym z takich obsługiwanych terenów jest miejscowość Łomianki. Należy ona do powiatu warszawskiego, zachodniego i zamieszkuje ją około 25 tysięcy osób. Duża gęstość zaludnienia, położenie w pobliżu Warszawy oraz rozbudowana sieć drogowa sprawia, że przez Łomianki przewija się wiele pojazdów należących do mieszkańców oraz osób próbujących dostać się do Warszawy lub z niej wyjechać.

Dodatkowo Łomianki posiadają kilka ciekawych zabytków (budynki willowe i kościoły). Działa tutaj wiele szkół i innych placówek publicznych oraz firm. Nie należy zapominać o bliskości trzech z 6 gminnych jezior. Jest to więc miejsce atrakcyjne nie tylko pod względem tego co miasto ma do zaoferowania swoim mieszkańcom, ale również pod względem turystycznym.

Łomianki leżą przy ważnej drodze krajowej nr 7 (Warszawa – Gdańsk) w odległości 14 km od centrum stolicy naszego kraju. Takie położenie w połączeniu ze wspomnianymi wyżej cechami ma istotny wpływ na liczbę samochodów przewijających się przez miejscowość.

Łomianki graniczą z sołectwami Łomianki Chopina oraz Łomianki Dolne, z Białołęką, Bielanami, Kampinoskim Parkiem Narodowym, gminą Izabelin oraz z sołectwami Dziekanów Leśny i Kiełpin.

W związku z dużym zagęszczeniem ruchu na drogach Łomianek, można odnotować tam wiele zdarzeń drogowych, takich jak stłuczki czy też nagłe awarie pojazdów. Nasza firma oferuje profesjonalną obsługę klientów z całej Warszawy i okolic, w tym również z Łomianek.

Zajmujemy się świadczeniem usług z zakresu pomocy drogowej. Nie tylko odholujemy uszkodzone pojazdy z miejsca zdarzenia, ale również zajmiemy się ich naprawą, awaryjnym uruchamianiem, dowozem paliwa i innymi formami pomocy.

Działamy w trybie całodobowym przez cały rok, więc reagujemy na wezwania klientów również w godzinach nocnych oraz w dni wolne od pracy. Każdy nasz klient może liczyć na profesjonalną i niedrogą obsługę.

Wezwij pomoc drogową

Ustawienia i polityka cookies

Serwis wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jego dostępności oraz statystyk ruchu na stronie. Klikając "Zgadzam się" potwierdzasz, że Twoja przeglądarka jest ustawiona według Twoich preferencji.

Polityka prywatności
Nie zgadzam się